habib akbarpour

Contact Details

Bio

موزه استالین   (Stalin Museum)

استالین از رهبران قدرتمند و البته پر طرفدار در کشور شوروی سابق بود ، وی  در کشور گرجستان به دنیا آمد و پس از دهه ها فعالیت واپسین سالهای عمر خود را که مصادف بود با سال‌های ۱۹۰۱ و ۱۹۰۲، در شهر باتومی اقامت داشت . و در این زمان به چندین امور رسیدگی کرد که یکی از آنها ساماندهی کارگران قیرکار بود . خانه ای که او در آن سکونت داشت در حال حاضر تبدیل به موزه ‌ای دیدنی شده و مجموعه ای از وسایل شخصی وی در تور گرجستان ارزان ،  به معرض دید عموم گذاشته شده است.

بهترین سواحل شهرآنتالیا - ترکیه

شهر زیبا و توریستی تور آنتالیا لحظه آخری سفر باتو در  جنوب غربی کشور ترکیه و در امتداد آبهای دریای مدیترانه واقع شده است و بعد از استانبول یکی از پرطرفدارترین قطب های گردشگری در کشور ترکیه محسوب می گردد . این شهر، از شرق به شهر سریک و از غرب به شهر قورقودالی یا همان کورکوتلی محدود شده است .
آنتالیا دارای امتیازات منحصر بفردی است که از جمله آن میتوان به داشتن سواحل زیبا و شگفت انگیز ، آبهای کریستالی ، آب و هوایی مطبوع و امکانات رفاهی و تفریحی کم نظیر اشاره نمود .
در ادام باید افزود آنتالیا در واقع یک استان است که مرکز آن هم شهر آنتالیا نام دارد . دولت ترکیه موفق شده تا با ایجاد امکانات متعدد در این شهر ، یکی از برترین قطب های گردشگری دنیا را پدید آورد و سالانه این شهر میزبان گردشگران خارجی از سراسر دنیا باشد . امروز مناطق توریستی لارا ، سیده ، کمر بسیار مشهور شده اند و با داشتن اقامتگاه های فوق العاده و امکانات متنوع گزینه های مناسبی برای اقامت هستند ..