hesam araghi

Contact Details

Bio

ساحل میرمهنا

جزیره کیش و تور کبش  در امتداد آبهای نیلگون خلیج فارس قرار گرفته و از این رو دارای سواحلی شنی و بسیار زیباست که قرار گیری آن در امتداد آبهای زلال به شما امکان می دهد علاوه و بر شنا و تماشای چشم اندازی رویایی ، تجربه تفریحات آبی متنوع و پر هیجان را داشته باشید . یکی از زیباترین خطوط ساحلی این جزیره که از دیر باز مورد استفاده بوده ، ساحل میر مهنا است .  ساحل میز مهنا علاوه بر داشتن آرامش و چشم اندازی زیبا دارای امکانات رفاهی و تفریحی متنوع نیز هست ، و از این رو پیشنهاد می کنیم حداقل برای یکبار هم که شده مهمان آن شوید . این ساحل در امتداد بلوار دریا کشیده و یکی از مشهورترین و البته شلوغ ‌ترین ساحل در جزیره کیش است و بزرگ ‌ترین پارک ساحلی جزیره نیز در همین منطقه قرار دارد که مکان ایده آلی برای تفریح و وقت گذرانی است .

به توضیح سایت سفر باتو ، تماشای منظره زیبای غروب‌ آفتاب در امتداد این ساحل بسیار پر طرفدار است و با تاریکی هوا بر شور و نشاط حاکم بر آن افزوده می شود . گاهی در امتداد این ساحل لاک ‌پشت ‌های کوچک و بزرگی دیده می شود  که به آرامی به این سو و آن سو می روند ، و در برخی فصول در همین حوالی تخم گذاری می کنند .

برخی گردشگران کیش دوچرخه ای کرایه کرده و در پیست دوچرخه ‌سواری موجود در این ساحل ساعت ها دوچرخه سواری کرده و از مناظر پیش رو نهایت لذت را می برند ؛ برخی از ماهیگیران نیز در این محل صید روزانه شان را به فروش می رسانند و در کنار آلاچیق های موجود در امتداد ساحل ، منقل هایی برای کباب کردن ماهی وجود دارد . در ساعات خاصی از روز هم می ‌توانید در کنار اسکله پارک ساحلی میرمهنا ماهی گیری کنید که این خود تجربه ای تکرار نشدنی خواهد بود. در ادامه باید افزود شهر زیر زمینی کاریز و بولینگ مریم نیز در نزدیکی ساحل میر مهنا قرار دارند بنابراین می توانید به گونه ای برنامه ریزی کنید که همه این جاذبه ها را در یک روز ببینید

خرید بک لینک تضمینی.